Ortodonti Yorumları

Yazının Orjinali


3 sene 9 ay süren tedavim sonunda tellerim çıktı. Dişlerimi çok beğendim. Ellerinize sağlık.

Yazının Orjinali


Yaklaşık 3.5 senedir burada tedavi görüyorum. İyi ki de burada tedavi gördüm diyorum. Çünkü her şekilde yardımcı oldunuz ve güler yüzünüz çok samimiydi. Hepinize teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum.

Yazının Orjinali


Bir buçuk yıl süren tedavim sonucunda istediğim görüntüye ulaşabildiğim için çok mutluyum. Her şey için çok teşekkür ederim.

Yazının Orjinali


Murat Bey ve ekibiyle yaklaşık 22 ay boyunca görüştük. İl dışından gelmeme rağmen randevu saatlerinde aşırı yardımcı ve her zaman ulaşılabilir olarak süreci çok kolaylaştırdılar.  Çok Net iyi ki tedaviye Murat Bey'le başlamışım :)


Meleğin ağız yapısı bile değişti, muhteşem emeğiniz için sonsuz teşekkürler.

Yazının Orjinali


Faruk ÖZTÜRK: Buraya geldiğim günden beri memnunum. Hiç sıkıntı çekmedim ve doktorumdan memnunum. Bana bu ilgiyi gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

Yazının Orjinali


Fatima KERİMOVA: Klinik lüks, hizmet kaliteli ve üst düzey. Kullandığınız malzemeler birinci sınıf. Her şey profesyonel bence...

Yazının Orjinali


Berkay YAMAKOĞLU: Buraya gelmeden önce dişlerimi porselen kaplattırmayı düşünürken, Murat Beyin ortodonti tedavisindeki başarısını ve ününü duydum. Kendisiyle görüşmek istedim. Murat Beyle ilk görüşmemde kendisinin ilgi ve sıcak kanlılığı karşısında beni porselen olayından vazgeçirdi. Tedavi sürem boyunca ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. İyi ki Murat Beyle tanıştım yoksa dişlerimi kaybedecektim. Şu an dişlerim beklediğimden daha güzel oldu. Kendime olan özgüvenimi yeni gülüşle güçlendirdi. Her şey için teşekkür ederim.

Yazının Orjinali


Nilgün Kaptan: Öncelikle Murat SELEK ve ekibine çok teşekkür ederim. 3 yıl süren ortodonti tedavim sonucunda buradan mutlu ve gülen bir yüzle ayrılmamı onlara borçluyum. Benim için geç başlamış olmasına rağmen tedavimin sonunda istediğim sonucu almak harika.

Yazının Orjinali


Zübeyde AYDIN: Üst dişlerimdeki kayma nedeni ile geldiğim doktorum Murat SELEK’in uygulamış olduğu ORTODONTİ tedavisinden çok memnun kaldım. Olumlu sonuç aldığımdan çevremde aynı sorunu yaşayan arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Yazının Orjinali


Funda BULUT: Bir an bile tereddüt etmeden kendiniz için, sağlığınız için ve yanında da güzel bir gülüşe sahip olmak için pişman olunmayacak bir adres Murat Selek ağız ve diş sağlığı polikliniği. Hem doktorum Murat Beyle tanıştığım için hemde sağlıklı bir ağıza sahip olduğum için çok mutluyum. Samimiyetiniz ve emeğiniz için teşekkürler.

Yazının Orjinali


İrem Su ÇALIŞKAN: Dişlerim ile başlayan sıkıntı ile sizler ile tanıştım. Tedirgin olmama rağmen güler yüzünüz ile rahatladım. Artık daha özgüvenli gülebiliyorum sizin sayenizde. Köpek dişlerim çıkmıyor diye üzülüyordum. Aslında bu diş sıkıntımı annem farketti. Tel sürecinde bazı günlerde ağrılarım oldu. Dişlerim yerine geldiği için özgüvenim artı. Murat abim’e ve ablalarıma çok teşekkür ederim.

Yazının Orjinali


Büşra KOYUNCU: Yaklaşık 4 yıl önce ortodontik tedavi için tanıdım sizleri. Bugün ihtiyacım olduğunda hiç bir şekilde tereddüt etmeden tekrar başvurdum. Gerek tedavi memnuniyet gerekse karşılama. Mutlu ayrıldım bir yer. Emeğinize, elinize yüreğinize sağlık.

Hakkımızda yorum yapabileceğiniz diğer siteler