Murat SELEK ortodonti yorumları - diş teli yaptıranlar - ortodonti yaptıranlar

Ortodonti Yorumları

Yazının Orjinali


Öncelikle Murat Bey’in ve diğer arkadaşların güler yüzlü tavırlarından dolayı teşekkür ederim. Bu uzun süreçte elinden gelen tüm yardımları ve hoşgörüyü elden bırakmadığınız için teşekkürler. Pandemi döneminde bile iç rahatlığı ile geldiğimiz bir yer. Başta Murat Bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim. Güldükçe sizi hatırlayacağım. Tek tavsiye edeceğim yer oldunuz.

Yazının Orjinali


Ekibinize ve sizlere vermiş olduğunuz özveriden dolayı çok teşekkür ediyorum . Hiç sorun yaşamadığım harika bir süreçti iyiki siz:)

Yazının Orjinali


Tedavim oldukça güzel geçti. Çalışan herkes son derece ilgililerdi. Herkese tavsiye edeceğim bir süreç geçirdim. Hepinize teşekkür ederim:)

Yazının Orjinali


Tüm tedavi boyunca güler yüzünüz ve ilgilenmenizle randevularımız geçti. İmkânsız gibi görünen (benim için) gülüşümü bana hediye ettiğiniz için çok teşekkür ederim. İyiki varsınız.

Yazının Orjinali


Tedavi sürecim çok güzeldi. Herkesin güler yüzü beni rahatlattı çünkü en başında korkuyordum. Her şey için teşekkür ederim. Çok kolay ve güzel bir süreçti iyiki varsınız teşekkürlerrr.

Yazının Orjinali


Başta doktorum Murat Bey olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. İlgi anlayış ve çözüm odaklı olmaları benim için bu pandemi döneminde başka şehirden gidip gelirken çok yardımcı oldu. Ayrıca Murat Bey’in ilgi, naifliği ve ilgisi ile kendimi emin ellerde hissettim. Kesinlikle sonuçtan çok memnunum İyi dileklerimle…

Yazının Orjinali


Sevgili Murat Selek ailesi, dişlerime verdiğiniz önem ve emekten dolayı teşekkür ederim. Ellerinize ve sabrınıza sağlık. 1 Ay sonraki düğünüme beni telli duvaklı yolladığınız için ayrıca teşekkür ediyorum. Kendinize çok iyi bakın sevgilerle ...

Yazının Orjinali


3 sene 9 ay süren tedavim sonunda tellerim çıktı. Dişlerimi çok beğendim. Ellerinize sağlık.

Yazının Orjinali


Yaklaşık 3.5 senedir burada tedavi görüyorum. İyi ki de burada tedavi gördüm diyorum. Çünkü her şekilde yardımcı oldunuz ve güler yüzünüz çok samimiydi. Hepinize teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum.

Yazının Orjinali


Bir buçuk yıl süren tedavim sonucunda istediğim görüntüye ulaşabildiğim için çok mutluyum. Her şey için çok teşekkür ederim.


Meleğin ağız yapısı bile değişti, muhteşem emeğiniz için sonsuz teşekkürler.

Yazının Orjinali


Faruk ÖZTÜRK: Buraya geldiğim günden beri memnunum. Hiç sıkıntı çekmedim ve doktorumdan memnunum. Bana bu ilgiyi gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

Yazının Orjinali


Fatima KERİMOVA: Klinik lüks, hizmet kaliteli ve üst düzey. Kullandığınız malzemeler birinci sınıf. Her şey profesyonel bence...

Yazının Orjinali


Berkay YAMAKOĞLU: Buraya gelmeden önce dişlerimi porselen kaplattırmayı düşünürken, Murat Beyin ortodonti tedavisindeki başarısını ve ününü duydum. Kendisiyle görüşmek istedim. Murat Beyle ilk görüşmemde kendisinin ilgi ve sıcak kanlılığı karşısında beni porselen olayından vazgeçirdi. Tedavi sürem boyunca ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. İyi ki Murat Beyle tanıştım yoksa dişlerimi kaybedecektim. Şu an dişlerim beklediğimden daha güzel oldu. Kendime olan özgüvenimi yeni gülüşle güçlendirdi. Her şey için teşekkür ederim.

Yazının Orjinali


Funda BULUT: Bir an bile tereddüt etmeden kendiniz için, sağlığınız için ve yanında da güzel bir gülüşe sahip olmak için pişman olunmayacak bir adres Murat Selek ağız ve diş sağlığı polikliniği. Hem doktorum Murat Beyle tanıştığım için hemde sağlıklı bir ağıza sahip olduğum için çok mutluyum. Samimiyetiniz ve emeğiniz için teşekkürler.

Yazının Orjinali


İrem Su ÇALIŞKAN: Dişlerim ile başlayan sıkıntı ile sizler ile tanıştım. Tedirgin olmama rağmen güler yüzünüz ile rahatladım. Artık daha özgüvenli gülebiliyorum sizin sayenizde. Köpek dişlerim çıkmıyor diye üzülüyordum. Aslında bu diş sıkıntımı annem farketti. Tel sürecinde bazı günlerde ağrılarım oldu. Dişlerim yerine geldiği için özgüvenim artı. Murat abim’e ve ablalarıma çok teşekkür ederim.

Yazının Orjinali


Büşra KOYUNCU: Yaklaşık 4 yıl önce ortodontik tedavi için tanıdım sizleri. Bugün ihtiyacım olduğunda hiç bir şekilde tereddüt etmeden tekrar başvurdum. Gerek tedavi memnuniyet gerekse karşılama. Mutlu ayrıldım bir yer. Emeğinize, elinize yüreğinize sağlık.

Hakkımızda yorum yapabileceğiniz diğer siteler